IP камери відеоспостереження

Сучасні технології для нагальних потреб.

Придбати сучасні IP відеокамери

Краща IP відеокамера місяця

$72

IP відеокамера Dahua
DH-IPC-HFW1120S-W

Зовнішня мережева камера відеоспостереження з WI-FI модулем та слотом під SD картку 128 Гб.

Принцип роботи і вибір IP камер відеоспостереження

За принципом роботи IP-відеокамери дуже схожі на аналогові камери відеонагляду. С тією лише різницею, що на виході у мережевої камери сигнал має цифрову форму. Зображення з навколишнього світу потрапляє на спеціальну матрицю відеокамери через об’єктив. Далі після матриці сигнал оброблюється відеопроцесором, і спеціальною мікросхемою транслюється в цифровий вигляд.
Для правильного вибору IP-відеокамери насамперед потрібно розуміти, як зміниться зображення при зміні того чи іншого параметру камери відеоспостереження. Фахівці зазвичай підбирають камери з потрібними характеристиками, використовуючи спеціальні програми.
Основні параметри: 

  • 1. Роздільна здатність матриці;
  • 2. Фокусна відстань об’єктиву.

Роздільна здатність вимірюється в мільйонах пікселей, що вміщає матриця камери відеоспостереження. Наприклад, 1МП, 2МП, та інше. Чим більша роздільна здатність, тим більшим та чіткішим буде зображення на екрані монітора.
Фокусна відстань об’єктива (позначається в міліметрах) діє на зображення навпаки. Чим менший фокус, тим більший кут огляду.
Комбінуючи ці два основні параметри, можна підібрати відеокамеру під умови спостереження на об’єкті.
Не менш важливими є експлуатаційні характеристики відеокамер. До них відносяться: 

Прграма для вибору IP відеокамер - скріншот
  • 1. Кліматичне виконання обладнання;
  • 2. Характеристики електричного живлення;
  • 3. Матеріал корпусу камери;
  • 4. Присутність та потужність інфрачервоної підсвітки.

Якщо ви плануєте монтувати свою камеру на дворі, то вона повинна відповідати погодним умовам відповідної географічної зони. Значення її кліматичного індексу для України має бути не менше за IP67. Матеріал корпусу зовнішніх камер відеонагляду повинен відповідати умовам безпеки. Якщо існує вірогідність пошкодження або крадіжки, то краще вибирати камери з міцним дюралевим корпусом.
Присутність та потужність інфрачервоної підсвітки актуальна в умовах нічного відеоспостереження неосвітлених зон. По електричним характеристикам підбирають блок живлення та номінальні значення лінії живлення камери.
В деяких випадках не менш важливими за основні є допоміжні функції відеокамери. Це можуть бути різні поєднання таких опцій: 

  • 1. Присутність мікрофону та динаміка;
  • 2. Наявність функцій P2P та Easy4ip;
  • 3. Можливість роботи по Wi-Fi;
  • 4. Наявність слоту під SD-картку.

Мікрофон та динамік в відеокамері дають можливість не тільки спостерігати за ситуацією, але і чути що відбувається, або навіть спілкуватися з людьми, які знаходяться в зоні спостереження.
Wi-Fi у відеокамері корисній, якщо нема можливості прокласти кабель з’єднання з інтернетом. Слот під SD-картку може забезпечити запис відео та аудіо інформації без використання устаткування для реєстрації.
Сервіси P2P та Easy4ip допомагають швидко та без проблем підключити камеру до клієнтської програми на вашому смартфоні або комп’ютері.
Це був короткий виклад правил вибору IP-камер відеоспостереження. За більш детальнішою інформацією звертайтесь до наших фахівців. 

Замовити IP камери
відеоспостереження

© Copyright 2018 Відеоспостереження Київ - всі права захищені