Відеоспостереження для приватного будинку в Києві

Багатьох проблем допоможе позбутися система відеонагляду для приватного будинку. Роками, цілодобово, за будь-якої погоди відеокамери наглядатимуть за Вашим майном.

Як встановити якісний відеонагляд для будинку

  • 1. ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ ОБЛАДНАННЯ - якісне обладнання, це запрука успішної роботи будь-якої технічної системи. І річ не тільки в відповідності вказаним технічним характеристикам. Недарма ж існує таке поняття як бренд. Подробиці...
  • 2. ГРАМОТНО РОЗТАШУВАТИ ВІДЕОКАМЕРИ - доволі складна та відповідальна частина роботи при інсталяції відеосистеми для дому. Охопити відеонаглядом всю територію присадибної ділянки, маючи обмежену кількість відеокамер. Деталі...
  • 3. ЯКІСНО ВИКОНАТИ МОНТАЖ - якісний монтаж не менш важливий елемент успішної системи, ніж надійне обладнання. Добре таку роботу можуть зробити лише навчені і досвідчені профессіонали. Є нюанси...
Відеокамери для приватного будинку – фото

Підбір обладнання відеонагляду для приватного будинку. Все починається зі спілкування з клієнтом. У різних людей різні потреби і можливості, а проблему безпеки треба вирішувати всім. Під вимоги бажаної для клієнта якості зображення на моніторі вибирається роздільна здатність відеокамер. В залежності від розмірів присадибної ділянки та ваших побажань визначається кіькість та кут огляду камер. Також з'ясовується, яка необхідна глибина архіву відеозаписів (термін зберігання старих відео без перенесення на інший носій), і в залежності від цього закуповується жорсткий диск відеореєстратора. Сама система відеорегістрації теж буває на різну кількість відео-входів та під різну кількість HDD. Кабель та елементи монтажу необхідно придбати, враховуючи довжину кабельних трас та кількість відеокамер.

Розміщення відеокамер на присадибній ділянці. Ще те завдання. Річ в тім, що більшість охоронних відеокамер мають обмежений кут огляду - чим більша територія, тим більше їх треба встановити, щоб бачити всі закутки. А бюджет на систему у багатьох клієнтів лімітований. Маневруючи між цими двома обмеженнями, потрібно так розподілити камери по території, щоб спостерігати за дійсно необхідним. Перекрити відеонаглядом всі двері та вікна, господарські будівлі, та бажано, шляхи підходу до оселі ззовні, за огорожею. Також слід потурбуватись про безпеку самих відеокамер - вибрати оптимальну висоту їх встановлення.

Як розмістити відеокамери на присадибній ділянці – фото
Монтаж відеонагляду для будинку в Києві – фото

Монтажні роботи. Головне завдання при виконанні монтажних робіт, це надійно закріпити всі елементи системи, та якісно виконати монтаж з'єднувальних коннекторів. Від того, наскільки якісно будуть змонтовані роз'ємні з'єднання, залежить якість зображення на моніторі. Кабельні траси теж потребують надійного кріплення та професійного прокладання. Ніякому господарю не сподобається жмут кабелів, що звисають над газоном чи прокладені по фасаду будинку.

НАДІЙНИЙ МУР 

Підсумовуючи сказане. Відеоспостереження для приватного будинку - це складна сучасна технічна система. За умов правильного підбору та розміщення обладнання в поєднанні з професійним монтажем, ця техніка здатна забезпечити безпеку Вашої оселі. Ми готові надати Вам послуги з встановлення та обслуговування відеоспостереження в будь-якому районі Києва та Київської області. Маємо хист, натхнення та досвід. Телефонуйте!

© Copyright 2018 Відеоспостереження Київ - всі права захищені