Відеоспостереження на підприємстві

Проблеми з дисципліною, крадіжками майна, дотриманням технології,
допоможе вирішити система відеоспостереження для заводу

Особливості відеоспостереження на підприємстві 

Безпека малих і великих підприємств базується не тільки на перепустках для співробітників та нічній варті. Потрібні технічні засоби для вирішення додаткових задач, тобто сигналізація та відеокамери. Відеонагляд на виробництві забезпечує:

 • Спостереження за периметром і внутрішньою територією;.
 • Фіксацію в’їзду та виїзду транспортних засобів;.
 • Нагляд за розвантаженням-завантаженням;
 • Моніторинг виробничих процесів;
 • Контроль місць розташування матеріальних цінностей.

  Крім того, запис з встановлених відеокамер на підприємстві може бути доказом при розгляді конфліктів чи розслідуванні нещасних випадків. Або й взагалі попередити їх виникнення та розвиток, бо в людей спрацює психологічний чинник «за нами стежать». 

Відеокамери для захисту огорожі підприємства - фото

Система відеоспостереження для підприємства повинна складатися з суттєво більш якісного обладнання, ніж її побутові аналоги. Це зрозуміло: розміри приміщень та двору будуть набагато більшими за квартиру, офіс чи приватний будинок. На цій території буде підвищена активність руху людей і механізмів, відбуватимуться переміщення сировини та продукції. Все це потребує постійної уваги, яку можуть забезпечити професійні відеокамери для виробництва з високою роздільною здатністю. Або навіть роботизовані камери з автоматичною зміною фокусу при виявленні будь-якого руху. Принципи їх розміщення та вибору зон спостереження:

 • Послідовно вздовж огорожі, одна камера бачить наступну;
 • Направлено на кожні ворота, плюс на номерні знаки машин;
 • На кожній прохідній;
 • На кожен проїзд і місце вуличного зберігання цінностей;
 • На зону прийомки та видачі;
 • В цехах, на виробничі процеси залежно від їх пріоритету. .

Для приміщень можна використовувати відеокамери з вбудованими динаміками та мікрофонами – буде зручно проводити селекторні наради. Для облаштування відеонагляду на підприємстві використовують багатоканальні відеорегістратори чи встановлюють спеціальні серверні станції (актуально для дуже великих виробництв). Обсяги інформації з відеокамер, які будуть в них накопичуватись щодня, потребують десятків терабайтів пам’яті на жорстких дисках. При визначенні потрібних параметрів керуються кількістю камер, «вагою» їхніх сигналів та бажаною глибиною архівів.

Відеонагляд за робітниками на підприємстві - зображення

З огляду на вище написане, може виникнути впевненість, що відеоспостереження для виробництва буде коштувати шалені гроші. Але це не завжди так. В кожному випадку наші фахівці виїжджають на місце, вислуховують побажання власників і керівництва, пропонують декілька варіантів вирішення і надають кошторис з найвигіднішим і доцільним обладнанням. Наші послуги можуть собі дозволити і малі підприємства, і великі компанії. А ми гарантуємо якість монтажу та наступного обслуговування.

Замовити відеоспостереження для підприємства

© Copyright 2018 Відеоспостереження Київ - всі права захищені